Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Don't starve - minecraft przy tym to nuda!
Dlaczego po 3 dniach nie mogę używać przedmiotów ?
Reply
Bo masz pirata.
Reply
Niet.
Reply
Jakieś porady dla początkującego? Big Grin
Reply
Pierwsze co robisz, to łopata.
Wykopujesz wszystko. Od drzewek, przez trawę, po borówki.
Druga siekiera, rąbiesz drzewa.
Potem kilof i kamienie. Przy farcie trafisz na Gold nugget.
Zrób Science Machine i sadzonkami zbierz tyle żarówek, by mieć na Logsuit i Spear. Logsuit to drewniana zbroja, a Spear to włócznia.
Z zdobytych kamieni zrób to lepsze ognisko. Potem znajdź najlepsze miejsce do osiedlenia, gdzieś między różnymi biomami. Tam załóż obóz na stałe. Zasadź wszystkie sadzonki i poszukaj bawołów. Zbierz ich łajno i nawieź sadzonki trawy i borówek. Przy pomocy włóczni i zbroi zabijaj pająki, aż zdobędziesz dość Silku na siatkę na owady, którą będziesz musiał odkryć w ScienceMachine. Z siatką idź poszukać ulu i złap 8 - 12 pszczół. W między czasie, możesz spalić parę drzewek i zebrać węgiel.
Jak już złapiesz pszczoły, to idź odkryć BeeBox w ScienceMachine. To pasieka. Miód zbieraj w porach popołudniowych, wtedy pasieka stoi pusta bo pszczoły zbierają nektar. Jeśli zrobisz to o innej porze, mogą Cię zaatakować. Poszukaj grobów, które rozkopiesz łopatą. Znajdziesz w nich przedmioty, które po dodaniu do ScienceMachine dadzą Ci dużo żarówek. Jest też szansa, że dostaniesz amulet. Kiedy już będziesz pewny swojej śmierci, załóż go na siebie. Pozwoli Ci zmartwychwstać.
Dalej już poradzisz sobie na tyle, żeby dotrwać do miesiąca i dłużej.
Reply
Ale się rozpisałeś Huh Dzięki Wink

Tylko czym podpalać drzewa? Tongue I do czego mi jest tallbird egg? Smile
Reply
Tongue 
Witam. Zdobyłem itemek o nazwie Tallbird egg. To jest takie niebieskie jajo. Ukradłem je temu stworowi z jednym okiem i dziobem. Gonił mnie dość długo, ale udało mi się zbiec. Smile Co mogę zrobić z tym przedmiotem ? Poza zjedzeniem go.
Reply
Wykluć jajo
Reply
Moja przygoda z tą grą była taka.
Stworzyłem świat, zespawnowałem się koło jakiś jajek, rozbiłem je wylazły z nich pająki i mnie zabiły. Zniechęciły mnie i odpaliłem Combat Arms ^^
ale tak to gra godna uwagi. Smile
Reply
Photo 
Jak zapisać grę?
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi, co trzeba robić itp. W grę wyposażyłem, się przed kilkoma minutami Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)