Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Don't starve - minecraft przy tym to nuda!
jak mam zacząć grać ? mam kościooko które mi przywołało pieskochestera , znalazłem świnie , mam dużo kamyczków , drewna , trawy , znalazłem ołtarz z głowami świń na patykach , TAK , kolega mnie instruktuje ale juz kończył Sad co mam robić ? mam 8 dzień już , szukam złota teraz .
Reply
Znajdź dobry przychód jedzenia. Polecam odnalezienie biomu kamiennego. Zazwyczaj na jego środku jest trawiasta wyspa sporej wielkości. Załóż tam obóz. Znajdź gniazda Talibirdów. Załóż kolec z macek/włócznie + logsuit. Poczekaj do wieczora, bo wtedy Talibird kładzie się w gnieździe. Jak się położy po prostu go zabij metodą nakierowania myszką i po pierwszym ciosie przyciśnij spację, aby wymierzyć serie ataków tak, aby Talibird nie mógł kontratakować. Drop dwa duże mięsa + jajko. Jeśli biom jest duży to tych gniazd może być naprawdę wiele. Idzie wyfarmić nawet 14 mięs.
Załóż plantacje borówek, patyczków i trawy. Wykopuj sadzonki i sadź koło bazy. Nie zapomnij, że musisz nawieźć borówki i trawę.

Złoto znajdziesz niszcząc kamienie za pomocą kilofa.
Niedługo powinny pojawić się wilki w ilości 1-2. Po prostu połóż gdzieś mięso potwora i czekaj. Wilk najpierw podbiegnie, aby zjeść to mięso. Wtedy zaatakuj włócznią nie dając mu szansy na konratak.
Jak nie umiesz walczyć z mackami to jest też jeden sposób. Weź mięso potwora i połóż w miejscu gdzie jest macka i jakiś kokon pająków. Zrób to sprawnie żeby macka Cię nie sięgnęła. I czekaj. Pająki wychodząc wieczorem z kokonu prawdopodobne skoczą po mięso, a wtedy macka je uderzy. Jak uderzy to wszystkie pająki z okolicy się na nią rzucą. Dobry sposób. Silk + Nightmare Fuel + Tenacle Spear do zdobycia.
Reply
człowieku , jak ja ustawiłem że nie mam potworków z powodu strachu że mnie coś zeżre Big Grin zbieram borówki i marchewy i wszystko co jadalne i szukam w dzień biomu kamiennego . co to za biom taki podobny do bagien gdzie drzew nie ma ?

Gram 1 raz , ty mi nie mów o czymś jak nie wiem co to nawet .
Reply
Jak można grać bez potworów >_> Bez sensu.
Jest biom kamienny. Tam są macki. Jeśli nie umiesz z nimi walczyć to bez logsuit'a ani rusz.
Reply
taki biom z wielkimi kamieniami ? tam nic nie ma oprócz kamieni i co tam jest Big Grin a coo too logsuit ?

taki z żółtą trawą ?
Reply
Wielkie kamienie to biom kamienny.
Czy ta żółta trawa jest pomarańczowa na mapie? Jeśli tak to jest to sawanna, na której możesz spotkać bawoły.
Reply
tak , pomarańczowa . To jaki ma kolor biom kamienny ? Big Grin
Reply
A jaki kolor może mieć kamień? Serio?
Reply
wiem jaki kolor może mieć kamień , pytam się JAKI KOLOR MA BIOM , nie kamień
Reply
Ta giera ma grafikę trochę jak ,,Salad Fingers" Confused
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)