Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólne granie
#1
Tongue 
Witam.


Chciałbym Wam pokazać, a zarazem zainteresować grami. Wspólnie z kolegami stworzyliśmy grupę "The Kapishons". Grupa powstała niedawno, ale już mamy pierwsze filmy. Pokazujemy w nich gry, staramy się je pokazać z jak najlepszej strony, oraz pokazujemy naszą świetną zabawę! Posiadamy kanał na Youtube (http://www.youtube.com/user/TheKapishonsChannel?feature=watch) oraz Fan Page na Facebooku (http://www.facebook.com/pages/The-Kapishons-Group/328612367254219).
Chcemy Was zachęcić do oglądania. Jeśli macie jakieś propozycje gier, proszę o komentarz, a sprawdzimy czy mamy je na stanie.

Quote:Coś o nas:


Głównymi pomysłodawcami grupy są Tomek oraz Niedźwiedź. Później wciągnęliśmy Miandima i to właśnie z Jego udziałem powstały pierwsze odcinki.
Jesteśmy nastoletnimi "komputerowcami" interesuje nas to i będziemy się na pewno rozwijać w tym kierunku.


Quote:Skąd pomysł na grupę?


Pomysł na grupę był już od dłuższego czasu. Często o tym myśleliśmy, ale zawsze kończyło się to tylko planami.
Na początku graliśmy dla zabicia czasu, lecz pomyśleliśmy, że możemy to nagrywać i pokazywać innym, z nadzieją, że komuś zaimponujemy i będziemy mieli oglądalność.

Będę ten temat rozwijał wraz z postępami w tym temacie. Myślę, że trafił do Was mój przekaz. Smile


Teraz kieruję parę słów do tzw. "Hejtów": jeżeli Was nie przekonałem, to po prostu zmieńcie temat lub zgłoście uwagi w temacie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)