Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morrowind, Dyskusja
#61
A jakże. Większość zadań polega wpierw na znalezieniu jakiegoś przedmiotu czy postaci.
Reply
#62
Ale to nie są zadania typu "idź, weź, przynieś". Tam zawsze następuje jakaś ciekawa rozmowa, czy też walka. No, może jest jeden wyjątek. Pierwsza misja w Ald'Ruhn.
Reply
#63
To mi się podoba, ale jest chodzenie w trudnym terenie. Dla mnie wskazówki "Idź tu, skręć tam i jak znajdziesz drogowskaz to w lewo i bam" są mało skuteczne bo zazwyczaj skręcę za wcześnie albo za późno i jest burdel. To odbiera mi zadowolenie z gry, ale jest okej. Zazwyczaj to powoduje, że jest więcej pojedynków itd.
Reply
#64
To nadaje klimat. Żadnych głupich znaczników na mapie, czujesz się naprawdę jak podróżnik, który pierwszy raz znajduje się na danym terenie. Co prawda irytowała mnie misja z przekonaniem byłego Televani do przyłączenia się do GM (naprawdę ciężko się tam dostać, nagroda lipna, a nie ma ciekawych ścieżek dialogowych), ale po za tym nie mam zastrzeżeń.
Reply
#65
Gdybyś 90% misji wykonał i w ich trakcie się zgubił to byś tak nie gadał. Big Grin
Niechciany eksploating. :C
Reply
#66
Oj tam, wystarczy od czasu do czasu przeczytać dziennik. Tongue
Reply
#67
Mhm... Jak nie wiesz gdzie skręciłeś to może nie być zbyt mądre. Big Grin Ale mi się to podoba. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale wtedy można trafić na jakieś potwory albo postać z zadaniem. To jest to. Smile
Reply
#68
Information 
Odnośnie artefaktów to może pochwalę się moim zbiorem chociaż niepełnym, kilka sprzedałem żeby mieć kaskę Angry i49.tinypic.com/o59el0.jpg
Reply
#69
Co to za pierścionek bez teksturki?
Reply
#70
To bodajże ten złom który dostaje się od Azury po skończeniu MQ

Tak wgl. ma ktoś może pomysł jak pożyczyć sobie Młot Stendarra z muzeum artefaktów ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)