Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morrowind, Dyskusja
#71
Uderz strażnika i staw opór, niech Cię gonią. Kiedy dostatecznie daleko odejdziesz sparaliżuj każdego i pobiegnij po młotek. Ewentualnie kameleon na 80%, skradanie i jest Twój.
Reply
#72
Chodzi o to że nie problem jest w straży tylko w tym że młotek ten waży aż 1000 kg -_-
Reply
#73
Mam pytanko.
Kim się najlepiej gra? Próbowałem łucznikiem, ale żadna strzała nie trafiała (sic), skrytobójca to porażka.
Reply
#74
Bodajże w umiejętnościach bojowych dopiero od 40 poziomu, jest 100% szans na to że trafisz cel z młotkiem też będziesz tak miał że nie będziesz trafiał jak będziesz miał 20 pkt -_-

Później i tak będziesz robił wszystko więc to kim zaczniesz jest bez znaczenia, ja np. zaczynałem jako skrytobójca jednak teraz równie dobrze mogę walnąć czarem czy dużym dwuręcznym toporem Tongue
Reply
#75
Zaklęcie lekkości i mikstury siły?
Reply
#76
Trochę tego bym musiał mieć żeby dobić udźwig do 1000 Tongue
Reply
#77
No tak, ale innego sposobu nie widzę.
Reply
#78
Photo 
Mi w morowindzie najbardziej podoba sie odglos chodzenia Big Grin tupituptupituptupitup Smile i te niesamowite aminacje skokow Angel Osobiscie nigdy za wiele morrowinda nie przeszlem(max kilka misji w balmorze), tylko zwiedzalem swiat(dotarlem min do czegos w stylu grobowca z mechanicznymi pajakami, takiego miasta, co ciagle wialy wiatry i malutkiej osady nad bagnami, na przeciwnym krancu wyspu od scyda neen).
Reply
#79
Mi akurat system chodzenia i skakanie się nie podoba, ale lubię iść w górę schodami i masowo skakać. Przynajmniej akrobatyka się powiększa. Mimo to nie lubię tego systemu i tych odgłosów.
Reply
#80
Animacja skoku w morku wygląda strasznie tragicznie, ale te tupitipitipitipitup jest akurat fajne Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)