Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fifa 13
#1
Witam. Otóż niedawno zacząłem grać w najnowszą odsłonę FIFY - FIFA 13. Średnio się w tym teraz orientuję, ponieważ sporo się zmieniło odkąd ostatnio grałem w tego typu grę (FIFA 09). Moje pytanie jest w miarę proste. Czy jest możliwe podwyższenie zawodnikowi gaży bez oferowania mu nowego kontraktu (tryb menadżerski) i jak to zrobić?
Reply
#2
Musiałbyś sprawdzić na stronkach internetowych Smile.
Reply
#3
Podwyższenie gaży zawodnikowi zawsze będzie musiało być robione jako nowy kontrakt. ._.
Reply
#4
Nie jest.
Reply
#5
I tutaj właśnie pojawia się problem, otóż zaproponowałem jednemu z najlepszych zawodników w drużynie nowy kontrakt ze zwiększonymi zarobkami, podpisał go. Po okresie czasu napisał mi, że jego wkład w drużynę jet wart jeszcze więcej niż obecnie zarabia i ja się z tym zgadzam. Niestety gdy chciałem mu zaproponować nowy kontrakt pokazał mi się komunikat mówiący, iż "Ten zawodnik dopiero podpisał nowy kontrakt, spróbuj w następnym sezonie". Niestety później znów do mnie napisał, powiedział że jest bardzo niezadowolony z tego, że nie dostaje podwyżki.

Zależy mi na tym, aby utrzymać go w drużynie, a niestety nie mogę spełnić jego oczekiwań do następnego sezonu. Tutaj więc kieruję pytanie do graczy mających doświadczenie w takich grach. Znacie jakieś sposoby, aby zatrzymać go w drużynie do końca tego sezonu? Nawet jeżeli nie wystawię go na sprzedaż, a on będzie niezadowolony to zrobi to zarząd, miałem już taką sytuację, całe szczęście z mniej znaczącym zawodnikiem.
Reply
#6
Może często go wystawiaj. Nie miałem styczności z Fifą 13, ale miałem to samo że mój najlepszy zawodnik chciał odejść był to Rudnevs z Lecha Poznań(Fifa 12). Fify 13 na razie nie kupuje, bo za nie długo i tak bedzie kosztowała z 50 zł, a teraz powyżej 100.
Reply
#7
On gra w każdym meczu, przecież napisałem wcześniej, że to jeden z ważniejszych w drużynie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)