Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield Play4Free
Grałem, najlepsza akcja gdy pilot wroga się ewakuował połowie drużyny która odbiła punkt A. Czołg, kilku żołnierzy i ta amfibia co przy statku się respi vs pilot. Tak komicznie to wyglądało Tongue Nie miał oczywiście szans, taka nawała była.

Albo jak się zaczaiłem na dachu budynku i 5 hedshotów. Nic dziwnego? Stałem 10m od wrogich żołnierzy.

Mój największy strzał to z 200m. Rakietą przeciwlotniczą chyba, ale w gracza (zauważyłem jakiś ruch to tam strzeliłem, dedł)

Nie gram bo zaczęła gra szwankować Angry
Reply
Star 
Ja uwielbiam wlatywać samolotem w helikoptery Tongue
Reply
Ja kiedyś wznosiłem się helikopterem. Nagle patrze-samolot. Bum, skasowałem go a helikopter był dalej sprawny (zestrzelił mnie ktoś chwile później). Hehehe, tak uderzył we mnie że nic nie zrobił.
Reply
Spróbuj sobie polować na helikoptery lub samoloty czołgiem. Zabawa, że normalnie... Tongue
Reply
Czołgiem ? Amfibią ( tym Btr-90 czy jakoś tak ) Jest lepiej Jak masz skilla to 250-300 jednym magazynkiem zjedziesz heli, 2-3 takie serie i leży, czołgiem trudniej trafić, A do tego typu rozgrywki polecam OMAN tam obok tego wielkiego budynku na C stanąć, za tym murkiem przy punkcie a obok tego budynku i jedziesz wszystkich równo a wróg tylko od przodu może cb. wziąć Big Grin i tak + 5000 pkt na rundę murowane.
Reply
Co lepiej założyć jako drugą postać ? Medyk czy szturmowiec ? Aktualnie mam inżyniera a za snajperem nie przepadam . Big Grin
Reply
Odświerzam!..
Cześć mam problem. Pobierałem i się patchowało w tym okienku. Minęła godzina i już spokojnie powinno być pobrane ale te okienko gdzieś znikło i było na pasku u dołu ale nie mogłem go przywrócić.. Tak jakby było zminimalizowane ale nie było.
No to skoro myślałem, że się pobrało to wyłączyłem i od nowa włączyłem i pobiera się od nowa!.. Często takie problemy są?
Reply
Nie.
Reply
Pobierało mi się już było jakieś 3/4 i nagle wyskoczył jakiś błąd nacisnąłem ok i się wyłączyło. Pobiera od nowa. Co się stało ? ..
Reply
Hmmm... pisz do supportu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)