Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skyrim, pomóżcie :)
#1
Tak więc mam kilka pytań co do Skyrima, po pierwsze:

W Skyrim nie działa mi Labirynt Shalidora, po prostu te kostury i czary nie dają rady otworzyć tych pieczeci, czytałem na forach, ze trzeba wgrac j.ang. Są na to inne sposoby zeby to działało ?

drugie:

ile jest patchow do Skyrima ? Proszę o podanie wszystkich wersji.

trzecie:

jak coś wynajde to napiszę.

Za każdą pomoc plus !
Reply
#2
http://www.youtube.com/watch?v=FJkU4LbKifg Spójrz na to.
Wyjaśnienie.
A w komentarzach ludzie też mają ten problem najwidoczniej, jednak trzeba wgrać ang.
Reply
#3
Ludzie coś tam pisza o patchu, czyli ze jest szansa ze patch to poprawi. Plusik, ale jak podasz jeszcze cyferki patchow, ktore wyszły to bede wdzieczny
Reply
#4
Masz oryginał czy pirata?
Reply
#5
Tak wiem, że na Steamie aktualizuje się samo, ale potrzebne mi te cyferki od patchow Smile
Reply
#6
Jakimś cudem mam wersję PL full na Steam, i mi co do pyt. pierwszego działa.
Reply
#7
Może przez te patche ?
Reply
#8
Nie ma jako tako patchów bo są one niedostępne dla zwykłego człowieka, zespoły skidrow czy reloaded wyciągają sami pliki i tworzą od tego updatey, jak wpiszesz w google o patcha do skyrima to nie dostaniesz patcha, tylko update 5, upadte 6, update 7 itd
Oczywiście mowa tutaj o patchach do piratów Tongue

Jeśli chcesz aktualizować pirata, to wpisz w google "skyrim update peb.pl" i dostaniesz swoje łatki(przeważnie gdzieś jest informacja z jakiej wersji patcha wyciągany jest ich update)

Jak masz oryginała, to się nie znam, nie mam żadnych oryginalnych gier powyżej 2003 roku.
Reply
#9
A wiesz może, czy muszę wgrywać wszystkie patche, czy ten ostatni na w sobie te wszystkie poprzednie patche. Bo one były dosyc ważne biorąc pod uwage m.in. atakowanie z konia

Czy muszę po kolei, od jedynki, do 9
Reply
#10
Z tego co pamiętam, to wystarczy ostatni. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)