Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smite
#61
Ściągnij zresztą i sam zobacz. Tu chodzi o to, zę niektórym pasuje taki tryb gry zza pleców a niektórym nie. Jak z tobą będzie sam wypróbuj.
Reply
#62
Dla mnie to bez różnicy, dlatego pytam, jakie są zalety tej gry. Cool A ściągać... obecnie to Runes of Magic ściągam. Cool
Reply
#63
Photo 
Runes of Magic odradzam bo grałem, a zalety to jak mówiłem, to że jest z trzeciej osoby. Tylko, że nie dla każdego to jest zaleta. Przyjemnie się gra. Postacie kupuje się dość szybko. Wszystko łatwo ogarnąć. Dużo trybów gry. Postacie to bogowie z różnych mitologii. Cały system walki jest efektowny i przyjemny.
Reply
#64
Nie polecam Runes of Magic
Żeby coś zrobić musisz wywalić dużo kasy
A jeśli chcesz grać za full free to musisz grać 24/7
Reply
#65
Cześć, właśnie pobieram grę, mógłby ktoś podać 2 klucze (dla mnie i kolegi) do Smite'a? Byłbym bardzo wdzięczny. I jeszcze jedno, tam w My Account gdy wchodzę w Games nie ma w ogóle miejsca na wpisanie kodu aktywacyjnego do bety.
Reply
#66
Wczoraj 10/3 Kali i tripple. Jak na 5 lv całkiem nieźle chyba;d

O co chodzi z taką złotą ramką podczas ładowania do gry? Bo ja takową posiadałem i tam pisało że mam 13 winów a tak na prawdę miałem z 4?
Reply
#67
Grałem, dopóki mi nie od banowali konta w lolu. Bardzo fajna gra, ja głownie chciałem zobaczysz perspektywę gry z 3 os.
Ale grafika lepsza nadal w lolu. Fajny pomysł na grę. Polecam ją !
Reply
#68
Grafika taka jest specjalnie, by utrzymać klimat "bogów"
Fezaes:
Ja w 2grze, ścisnąłem triple fernirem, 14/1 staty.

A co do samej gry, jestem zaszokowany np. tym że można kupować skórki, za "favor", a nie jak w Lol'u za RP. Czy też tym, że jest dużo trybów rozgrywki(porównując z innymi MOBA)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)