Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smite
#1
Siema.To temat przeznaczony dla gry "Smite".Ciekawi mnie czy ktoś w to gra i z kim ewentualnie mógłbym pograć.A więc opis owej gry :

Smite To dynamiczna gra, w której postacią sterujemy z perspektywy trzeciej osoby, a więc mamy bezpośredni wzgląd na to, co dzieje się na polu bitwy. Kierowanie bohaterami opiera się na wykorzystaniu klawiszy WSAD, myszki i ewentualnych skrótów klawiszowych. Nic nowego, ale jest prosto i wygodnie.
Początkowo dla graczy będzie dostępna tylko jedna, główna mapa. Składa się ona z trzech ścieżek – lewej, środkowej i prawej, dwóch baz oraz dżungli, czyli obszaru neutralnego, w którym liczbę mieszkańców mogą redukować obie strony konfliktu (wiąże się to z wieloma przyjemnościami, bowiem poszczególne stwory dają różnorodne wzmocnienia). Celem gry jest oczywiście zniszczenie wszystkich umocnień przeciwnika i ostateczne pokonanie Minotaura.
A więc sterowanie: WSAD
Atak:Lewy myszki.
Skille: 1.2.3.4. Skill pod 4 to ultimate czyli mocniejszy od innych 3 skilli ale to raczej wiecie.
Można też kupywać itemy ale osobiście dla początkujących lepiej jest włączyć: Auto level skill i Auto buy item"
Postaciami przeznaczonymi do kierowania przez graczy są bogowie. Podzieleni na panteony nieśmiertelni prawdopodobnie znudzili się ogromną mocą i niemal nieograniczonymi w swoim zakresie zdolnościami i postanowili zaszaleć, urządzając sobie regularnie dziesięcioosobowe potyczki. Mimo wszystko pomysł bardzo mi się podoba, bo nie dość, że zapewnia bardzo duże możliwości w doborze bohaterów, to jeszcze nie wymaga budowania herosów od początku.
Podczas rozgrywek nasze konto ciągle powiększają małe sumki pieniędzy. Zdobywamy je również za kłusownictwo w dżungli, przebywanie w pobliżu padających sojuszniczych minionów, dobijanie ich, niszczenie wież wroga oraz zabijanie wrogów i asystowanie w tym precedensie. Za zdobyte złoto możemy kupić w sklepie umiejscowionym tuż przy punkcie odrodzenia wszelakie przedmioty. Tych jednak póki co jest bardzo mało, a wiele z nich to tak bezpośrednia, że niemal prostacka kopia itemów dostępnych w League of Legends.Grafika jest nierównomierna. Postacie są ładne i kolorowe, niewiele można również zarzucić otoczeniu, ale całokształt zdecydowanie psują animacje. Te często bywają brzydkie i niedopracowane, a wygląd niektórych to już istny wehikuł czasu, który prawdopodobnie chce nam pokazać, jak kiedyś wyglądały tego typu rzeczy. Dodatkowo widok z trzeciej osoby robi swoje i podczas walk drużynowych występują problemy ze zrozumieniem tego, co dzieje się na ekranie.


Podsumowując, SMITE może okazać się ciekawą alternatywą dla ludzi, szukających rozgrywki dynamiczniejszej niż ta dostępna w innych produkcjach z gatunku MOBA albo po prostu znudzonych schematycznym podejściem do gatunku. O ile twórcy zdecydują się poprawić błędy wytykane im przez beta testerów, to będziemy mieli do czynienia z porządną grą, mogącą wprowadzić naprawdę spore zamieszanie na rynku. Póki co jednak łapcie za klucze, instalujcie i cieszcie się tą nowatorską rozgrywką.


Do założenia konta potrzebne są takzwane keye mam klika na zbyciu i zaraz je tu wkleje i prosiłbym również o wklejanie swoich key'ów.


filmik jak wklejać swoje keye.
https://account.hirezstudios.com/smitegame/ stronka gry.
A więc keye:
F1279-00CDB-79464-0DEB6-0996E
F1264-37476-F5C14-A43AF-A1C48
F1E2D-12C3D-D4EA4-D49A4-6AC68
F18A4-88BCB-674A4-ADF8C-D86D9
F135E-67698-9D604-09E80-C1C12
F17D1-8E5B8-7D584-0C5B4-F18C5

To tyle,miłego grania życzę.
Reply
#2
był już taki temat ale co się z nim stało nie wiem. btw gra beznadziejna Big Grin
Reply
#3
Sorry nie wiedziałem Cry
Reply
#4
Ja to zrobiłem tylko dla medalu na ESL'u - http://www.esl.eu/pl/smite/news/205612/ - ale promocję już chyba skończona.
Reply
#5
Video 
Był temat. Gra mocno niedopracowana.
Reply
#6
A mi się podoba klimat gry. Jeszcze jak teraz kupiłem Loki'ego i dali tryb "Arena" to fajnie się gra. A tak w ogóle to mam 10lvl i nick seba274. Wink
Reply
#7
Mi sie w miare podoba da sie grać dla mnie jest ok Smile

Up: Ja mam 17 i gram Ao kuangiem sobkiem i kilkoma innymi ostatnio pogrywałem wamaną nick VortangePL na nowym koncie Wink
Reply
#8
Był już taki temat chodź mniej opisany .

Poda mi ktoś key do smite tylko na skrzynkę w Gra telawel
Reply
#9
Czego nie skorzystasz z moich Big Grin?
Reply
#10
Podajcie jak to pobrać ale dokładnie bo nie mogę za nic pobrać Cool.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)