Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soccerstar
#21
Thumbs Up 
reffff
Reply
#22
o-O dzięki za nazwe tej gry dzięki tobie zaczełem grać w nią Tongue mam 10 lvl muj nick to nicol Tongue
Reply
#23
Muj?
10 lvl?
W tej grze nawet nie ma jako takich poziomów...

Aryan:
To nie jest MENADŻER PIŁKARSKI i ta gra się nie nazywa SoccerstarS
Reply
#24
s1 - 2,5k. Big Grin
Reply
#25
Grasz w to? Big Grin Bo ja chyba wrócę do tej gry
Reply
#26
Shocked 
Na s6 450coś kunsztu Smile

Z Delmą może zrobimy serwer only parkour ale on chce jakiś jail Angry
Reply
#27
Jak ktoś ma +400 kunsztu na s6 to pisać, a przyjmę do klubu w 5 lidze. 1 miejsce i narazie spokojny awans. Trener na 28 reszta na 25, łącznie koło pół miliona w klubie.
Reply
#28
Grałem na s4 mam 2,8k kunsztu,napastnik.
Na 45 mam 8k kunsztu obronca.
Ogolnie gra nudna ... dlaczego ? Bo sie co chwile klika te treningi a jeśli chcesz byc pro na nowym serwie musisz kupowac gwiazdki. Angry Ja zaczynalem obronca na s5 bez gwiazdek zrobilem 1,5k kunsztu i juz mnie wyprzedzili... bo nie chcialem tracic kasy na klikanie, ale kupowalem gwiazdki za wpłacanie monet do innych początkujących klubów. Big Grin I wtedy bylo lepiej ale przez chwilę.
Teraz juz nie gram... dam Wam małą radę ... jak chcecie robić więcej kunsztu podczas treningu bierzcie odżywki czyli gruszka, jabłko itd. Dodgy Kunszt z odżywek się zrobi x2 Smile
Na początku sprzedawajcie ciuchy i takie tam z treningu i kupujcie odżywki żeby robić jak najwięcej kunsztu, po 1k kunsztu mozecie trzymac ubrania bo sa dobre czasem. Wink
Reply
#29
Gram na serwerze 6, mój nick to Raito i zapraszam wszystkich aktywnych graczy do klubu Anime.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)