Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RaiderZ - Temat ogólny.
#1
Cześć, czołem i witam !

"Perfect World Ent. sprawiło swoim fanom nie lada niespodziankę, otóż wczoraj w nocy(13 października), dokładnie gdzieś koło godziny pierwszej ruszyły stress testy gry MMORPG RaiderZ, nie trzeba kluczy, nie trzeba się pocić, aby je dostać, po prostu gramy i już. RaiderZ w owej formie potestujemy do wtorku." - informuje portal desercik.pl

W grze do wyboru mamy niestety tylko cztery klasy:
-Defender(angl. obrońca) - posługuje się tarczą i mieczem, tudzież bronią obuchową.
-Berserker - posługuje się ciężkimi, dużymi mieczami itp.
-Cleric(angl.kleryk) - kostury, laski tudzież tarcza i broń obuchowa. Używa zaklęć i jak można się domyślić leczy,
-Sorcerer(angl.czarodziej) - kostury, laski tudzież tarcza i broń obuchowa. Używa zaklęć itp.


Tutaj macie link do rejestracji i do pobrania klienta:
register.perfectworld.com/raiderz_splash

Na razie temat taki ogólniy, lecz jeśli przyjdzie co do czego - rozpiszę bardziej. Gram od wczoraj, więc sam jestem nowy w tej grze, lecz gorąco polecam grę. W tym temacie rozmawiamy na temat gry RaiderZ, pomagamy, dyskutujemy itp. Nie zrażajcie się do gry, ponieważ laguje - laguje, bo gra jest w fazie Stress testów i serwer jest obciążony. Niedługo to zniknie, ale narazie tak ma być Wink.

Dzięki, cześć Tongue.
_
Reply
#2
Ile waży klient i wszystko co trzeba pobrać?
Reply
#3
Activek Cool:

ok. 3,5 GB
Reply
#4
Sad 
Niestety nie pogram, na mój internet to 20 godzin pobierania ;_;
Reply
#5
Activek Cool:

Trudno, bywa i tak Cry. Ja mam teraz 20mb/s więc luzik, miałem 2mb/s ale za tą samą kasę mam 20mb/s Tongue.
Reply
#6
Na razie* popraw w pierwszym poście.
Reply
#7
Dzięki, dzięki Tongue.
Reply
#8
Bug 
Liczyłem na coś więcej.
Pobrałem wczoraj, pograłem z 10 minut i wyłączyłem.
Czekałem na tą grę z miesiąc, a okazało się, że fajny jest tylko system walki Angry
Reply
#9
Oj tam gadasz, gra jest w fazie beta.. jeszcze wszystko przed nami Wink.

Odśnieżam.
_
Reply
#10
A ja myślałem że pierwszy założę temat Big Grin
Cóż, czekać mi tylko do 24 i zakładamy Berserkera.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)