Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rady & Filmiki - Pomóżcie!:-)
#1
Wink 
Hej drodzy gracze a także Ci , którzy uczęszczają na forum!
Ja chciałbym zwrócić się do was w sprawie kilku rzeczy związanych z nagrywaniem na różne portale typu: YT/Wrzuta itp. Głównie w tym temacie będę miał zamiar wypytać o kilka rzeczy związanych z nagrywaniem a także tematyką. A więc pozwólcie, iż zacznę ... : (poniżej macie rozpiskę tego, co znajduje się w danym podpunkcie)


Sekcja 1 -
W jaki sposób się wybić, jakieś rady, pomoc wobec tego? Co trzeba z czego nie powinno się robić.
Sekcja 2 - Co nagrywać, czyli jakie filmiki przejdą a jakie nie koniecznie. A także ich tematyka.
Sekcja 3 - Jakie wiążą się z tym koszty / straty
Sekcja 4 - Inne generalne info.







Sekcja 1
A więc, w pierwszej sekcji mam zamiar zadać chyba jedno z najbardziej podstawowych pytań tyczących się nagrywania filmików.
Więc, chciałbym zadać pytanie: Co zrobić, by nasz kanał zyskał popularność w szybkim tempie? Co mam zrobić? Może powinienem nagrać coś, co da znać o moim kanale? Macie jakieś rady? Chciałbym także wiedzieć, czego nie powinienem robić gdy staram się wybić. Może nie kłaść na coś konkretnego zbyt dużego nacisku czy coś ... ? SmileZ góry powiedzcie, jaki jest najlepszy sposób, na wyróżnienie się.

Sekcja 2
Kolejne pytanie. Mianowicie: Chcę wiedzieć, jakie filmiki na portalach typu YouTube zyskują największą popularność i wyróżniają się wsród innych potencjalnych filików na YT. Chcę to wiedzieć ponieważ nie chcę nagrać 10 filmików które dostaną max 10 wyświetleń tylko np. 3 które będą miały 500 wyświetleń +. Chcę wiedzieć, o jakim temacie powinny być filmy. Dokładniej chodzi mi tu o to, co one powinny przedstawiać. Czy np. powinny być to; Vlogi, Let's Play'e, jakieś montaże czy coś innego. Z góry myślałem o nagraniu kilku Lat's Play'i a także kilku Vlogów/Audiologów. Czy czymś takim da rade stać się zauważonym na YT?

Sekcja 3
Chciałbym się tu zapytać, co mogę z tego mieć? Z tego co mi wiadomo, na YT da się zarobić poprzez partnera. Chcę się więc zapytać , czy w ogóle się to opłaca czy może zarobki są wręcz nie widzialne. (Tak, zdaję sobie sprawę, iż zależy to od liczby osób subskrybujących nasz kanał a także od liczby wyświetleń.) A także chciałbym wiedzieć, czy można coś na tym stracić, oczywiście oprócz czasu spędzonego na nagrywaniu, Che Che ! Tongue

Sekcja 4
Tutaj poprsotu chciałem zapytać, czy są jeszcze jakieś mniej lub bardziej ważne kwestie co do YT. A może macie jakieś własne rady / idee co do tego , o czym pisałem? Jeżeli tak, to czujcie się wolni, by się nimi podzielić ! Smile .


A więc, z góry to już wszystko, mam nadzieję, że mogę liczyć na pomoc i powiecie mi co nie co na ten temat.
Bardzo dziękuję, jeżeli przeczytałeś/aś ten post i liczę, że pomożesz.
Pozdrawiam, White Widoww


P.s , jeżeli ten temat narusza jakiekolwiek zasady tego działu lub tutaj nie pasuje, to błagam nie minusujcie tylko dajcie mi znać a usunę! :-)
Reply
#2
1. Zrób coś czego jeszcze nie było, niech będzie to interesujące i niech zainteresuje to publikę.
2. Chcesz dostać wyświetlenia nagraj coś co jest ekhym... "trendi", serdecznie nie polecam lecz widać zalew kału na Yt Minecraftem oraz najnowszymi grami np. takim FC 3.
3. Błędne myślenie, to powinno być pasją lub hobby.
Reply
#3
Co do tego czego masz nie robić, nie reklamuj się pod filmami innych bo polecą tylko łapki w dół.
Reply
#4
1. Myślę, że powinieneś (tak jak pisał kolega u góry) zrobić coś oryginalnego. Poza tym, jakieś warunki estetyczne powinny być zachowane.
Dobry mikrofon, bez szumów, ładne intro, twój język nie powinien być ubogi w wyrażenia. Musisz zaciekawić ludzi swoją osobą, tak żeby chcieli za tobą iść.

2. Widziałeś główną stronę polskiego YT? Sam Minecraft, czasem przewinie się Niekryty czy Stronniczy. Ludzię chętnie oglądają Minecrafta, a jeszcze częściej, gdy Let's plaver nagrywa z kimś, a nie osobno.

3. Partnerstwo można otrzymać od 500 subskrypcji, lub wcześniej, jeśli kanał się szybko rozwija. Na polskim YT zarabia się grosze, patrząc na amerykańskich gigantów, których ilość subskrypcji przekracza już 3 miliony (PewDiePie). Prawdziwe zarobi zaczynają się dopiero przy 200 tysiącach widzów, gdzie w dodatku spokojnie możesz utargować coś więcej z partnerem.
Wesoły Daragon:
Czyżby kolejna osoba płacząca z powodu zarabianiu na Youtube? Nie rozumiem tego myślenia. Przecież nic za to nie tracisz, a masz chociaż chwilę przyjemności. Youtuberzy nie wykradają Ci pieniędzy z kieszeni. Jeśli możesz coś nazwać pasją, a w dodatku na tym zarabiasz, to gratuluję, znalazłeś złoty środek. Skoro już męczą się, po to żebyśmy my mogli sobie coś obejrzeć, to niech coś z tego mają. Nie wiem skąd się wzięła idea, że gdy posiadacz konta na YT dostaje partnerstwo, to znaczy że się sprzedał. On dzięki temu ma środki na to, żeby jego filmy były jeszcze lepsze.

White Widoww:

4. Uważaj na prawa autorskie w filmach. Nie zważaj na uwagi dzieci typu "Gdzie Minkraft", "On na nas zarabja".
Reply
#5
1. Zrób to co chcesz robić. Let's Play'e, potem vlogi, może nagraj coś z kolegi, żeby było zabawniej. To twój wybór. Nie da się wybić w 2-3tyg. Musisz chwilę poczekać.
2. J/w
3. Nie rób tego dla kasy. Z takim podejściem może ci zacząć zależeć tylko na tym, a przestaniesz dbać o widzów i radość z tego co robisz.
4. Pomyśl dwa razy, zanim coś zrobisz.
Reply
#6
A kto powiedział że ja o to płaczę? Wręcz przeciwnie, jestem za aby dostawał za to pieniądze lecz niech nie będzie to JEDYNY powód dla którego chce nagrywać.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)