Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teamspeak "Margo TS"
#21
Przyznam, było super. Big Grin

Syn Karmy:
Pan zUy Ksin mało co Ci powiedział, więc ja rozpiszę, jak to się zawsze odbywało.
Na samym początku Zbysio dawał nam info o idolu i prowadził listę zapisów. Oczywiście zapisywać się można było nawet w trakcie idola. Gdy już się odbywał idol, uczestnicy z listy kolejno występowali. Każdy występ poprzedzało przedstawienie się, pozdrowienia, itp... Po występie uczestnika, członkowie jury oceniali słownie występ i zapisywali sobie punkty, jakie przydzielili uczestnikowi (nie podawali ich na głos, no raz Asavel z... i podał Cool). Gdy wystąpili wszyscy, jury zbierali się na innym kanale, podliczali punkty, po czym podali wyniki trzymając wszystkich w napięciu. W ciągu całej imprezy jest parę kilkuminutowych przerw, można się wysikać, przygotować, czy coś. Smile
Reply
#22
60 osób? Dużo Huh Pamiętam jak na starym tsie usilnie próbowaliśmy dobić do 15 wejść na kanał by dostać vipa czy coś takiego Cool Ah te czasy Cool
Reply
#23
Rekordowo było 110 o ile dobrze pamiętam, ale po zmianie adresu jest trochę gorzej Tongue ale spokojnie, idol będzie, rekord będzie Big Grin
Reply
#24
Jest super!Panuje miła atmosfera Big Grin
Reply
#25
Aby do idola, aby do idola.
Reply
#26
Question 
A ja czekam czy będzie "Tyrania" Big Grin Chciało by się komuś nawrzucać Big Grin
Reply
#27
Big Grin 
Wczoraj był Makaon. :c
Reply
#28
Information 
zbyszek dziwy:
Jest możliwość dodania ikonki na TS ? Czy jest może strona, z której można sobie wybrać ? Huh
Reply
#29
Star 
Jest. Tyle że muszą ją pobrać Big Grin
Reply
#30
Ikonki własne dodajemy jeśli wyślesz mi obrazek z rozmiarami 16x16. Obojętnie jaki host.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)