Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Thumbs Down 
Jestem na Rook'u. Zacząłem przedwczoraj o 23 ;x I gram tak po 17-18 bo lekcje i szkoła. To jest osiągnięcie bo niewielu ma tyle kasy na Rook'u Tongue
Reply
Em, 2k i więcej nie zbieraj. Nie ma sensu Big Grin.
Reply
Limit? Big Grin
Reply
Nums. Szkoda.
Reply
Ta Angry Bym sobie jeszcze pozbierał :c No trudno Cool
Reply
Jeśli chcesz wyjść z jak największą ilością kasy:
- wsadzasz 1k do banku, w bp masz 1k w goldzie
- kupujesz w piździec (czytaj - tyle, ile udźwigniesz) Carlin Swordów (nie znam cen od dawna, ale więcej jak 40 ea bym nie dawał, w porywach desperacji 45) - zostawiając na sobie tylko buty, bp z kasą i wspomniane Carlin Swordy (ew. Legion Helmet jak grasz postaciami magicznymi)

Przy odrobinie cierpliwości wyjdziesz z łącznie 3k kasy.
Reply
Czlowieku, chodzi mi o to ze ty juz powinienes miec jakis 10 lvl i na mainie spokojnie uzbierac tyle kasy. A nie ty wielce podjarany bo wyniesiesz 2k z rooka i nic za to nie kupisz i tak
Reply
Btw. ten limit jest przeciwko botom, bo niektórzy wynosili nawet 10k z rooka, rekordziści chyba z 40k.
Reply
Niestety, tu się nie zgodzę.

Nawet 2k wystarczy na:
a) knight:
- plate set
- spike sword/orcish axe/battle hammer (lub morning star)
- steel/dark helmet
- dwarven shield

b) pal:
- belted cape
- dwarvenka
- plate legsy
- steel/dark helmet

c) drut/sorc:
- spirit's cloak
- plate legsy
- dwarvenka
- i zaczyna się zbieranie kasy na lepsze rózgi
Reply
Jak ja nie znoszę takich ludzi, którzy oczywiście są takimi koksami, że nie dadzą się niczym nacieszyć. Oto chodzi w grach! Żeby na początku cieszyć się z drobnostek i poznawać grę. Nie wiem jak Ty, ale mi zależy na szkole i przyjaciołach a nie tylko na napierdzielaniu w pixele. Jak chcesz dawać "rady" to nie mnie. Od tego jest Gator i Goik Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)