Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Jakie P2W, czlowieku to ze pacc ma lepiej to normalne i zawsze tak bylo. CC za rl kase tez zawsze bylo tylko drozej bo malo kto chcial sie tego pozbywac. Zawsze sie gralo zle bez pacca i zawsze sie bedzie gralo zle.
Reply
okazało się jednak , że altaron to jest priv nawet fajny , polski , i w dodatku bynajmniej za kurczaka nie dostaję 10 lvlów Wink jak ja szczurka biłem dłuuuugo i nie dobiłem bo uciekałem od 5 jeszcze Big Grin teraz zabijam kozy bo zbieram kaskę


kto pogra ze mną w altarona ? jkbc . to nie jest taki easy server jak vestia , bardziej mi rl przypomina , i jest nowa mapa
Reply
Miałem nie dawno 212 Ek na Neranie.. Jenneferr nick.. Po 3 hacku sprzedałem. Tibia została zniszczona przez CipSoft, ludzi spokojnie bocą miesiącami, nie ma reakcji na reporty. Co jakiś czas pojawia się news o 10k+ botów skasowanych, a tak na prawdę to g... prawda. Zniszczyć boty, wrócę do tej świetnej gry Dodgy
Reply
AtUP

Ja zawsze boceBig Grin nie umiem grać bez niego
Reply
chiiiiteeeer Big Grin grałeś na altaronie ? mam misję z zdobyciem kwiatu rumianku z krzewu , tylko że nie udało mi się na około 20 krzewach czyli chyba wszystkich na wyspie pierwszej , czekam na odnowienie tych i czekam aż znajdę nowe krzaczki
Reply
Wracasz?
Reply
Kto mi powie jakie eq powinienem miec na 9 drucie i gdzie je kupie/zdobede?
Reply
Video 
Takie jakie wyciagles z IoD
jjay harci:
A jezeli dla ciebie vestia jest prosta to sproboj wbic ten 1k lvl, gdzie najwyzszy to jest 2.5k.
Specjalnie jest taki exp (którego mnoznik się zmniejsza z coraz wyzszym lvl), żeby nie stać 5 dni na jednym rodzaju potworów.
Reply
To z IoD, jeśli masz kasę możesz zainwestować w plate armor/legsy i dwarven shielda.
Reply
ale fajny jest altaron , zobacz go , tam trudny jest exp , jedyny dobry quest na pierwszej wyspie który znalazłem to quest z pomocą przy miksturze i on mi wbił 4 lvle , i dalej mam 5 lvl Wink teraz kolejną misję robię
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)