Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibia
Bug 
Tak ale nie chodzi mi o to zeby tu maniaczyc tylko on sie po prostu skupia na zbieraniu kasy gdzie takim palkiem czy najtem zanim sie wyskilujesz to uzbierasz kase na te itemki a nawet lepsze. Dlateo trzepanie kasy dla mnie jest taka strata jak skillowanie na rooku. A takim sorkiem i tak unikasz ataków wiec lepsze eq niz startowe nie potrzebne i lepiej kase wydac na potki.
Hertil:
Nie tobie oceniac na czym mi zalezy a na czym nie i uwierz napewno mniej czasu spedzam przed kompem niz ty. Wole osobiscie w aucie pogrzebac niz expic czy co tam innego na kompie robic.
Reply
Zależy jaki server, bo na jednym Plate Legsy chodzą po 150 gp, a na innym 400.
Reply
smstibia.pl całkiem bezpieczny, korzystałem nieraz, ale przy takich cenach za 10cc jakie są na allegro, to za butelkę pepsi można sobie załatwić D Shielda/Blue Legi/Blue Robe/Mammoth Fur Cape + przy tej drugiej zbrojce powinno zostać na BOHy, więc jaki sens jest męczyć się kilka dni albo nawet kilkanaście na 8 lvlu żeby zebrać choć na jeden z tych itemków gdy coś jest tanie jak paliwo w Wenezueli. No chyba, że ktoś chce naprawdę poczuć klimat którego w Tibii nie ma, albo się go stworzy z garstką przyjaciół pośród setek botów i oszustów;p
Reply
Tibia była P2W już od kilku lat, ale teraz to przesada. O tym, że CC za rl kasę są teraz popularne(dawniej to tylko allegro i to rzadko.) to nie wspomnę. Offline training, 1h staminy to 150% expa dla Pacców. Po prostu żal na to patrzeć. Na Facc grają w sumie teraz tylko osoby, które grają raz na jakiś czas lub takie, którym właśnie skończył się Pacc.
Reply
Dlatego u mnie już chyba tylko OTS'y wchodzą w grę.
Reply
Rainbow 
Wiesz, takie rozpieszczane dzieci zaglądające do portfelów rodziców to muszą mieć uciechę grając w tą grę Smile
Reply
Ta, kiedyś raz mi wyczyścili konto (jakieś 5 lat temu) to się popłakałem prawie Cool wczoraj po zalogowaniu miałem 3 postacie wyczyszczone ale w plecakach po trochę platynek, czyli ludzie hakujący konta nie mają już nawet ochoty tego syfu zbierać (jakieś skrypty ściągałem i wkradł się pewnie keylogger). Więc teraz to żadna strata, 10zł wydam i wracam do poprzedniego stanu.

No, i ten exp voucher dla PACC, 41-42 na mutated humanach wbiłem w 20 minut paladynem:d
Reply
Aktualnie to najgorsze co można stracić to chyba blessy.
Reply
Hah, ja raz beczałem po tym jak mi siostra wyłączyła "przypadkowo" neta jak expiłem na Fibuli ~15 najtem, a nie dość, że lootbag na ~4k capa, to jeszcze 2k golda w plecaku Cooldd wracam, a tu pusto... ło matko bosko, to było jakieś 6 lat temu Big Grin
Reply
Bug 
Tylko dlatego że trzeba za nimi biegać a to zajmuje czas. Miałem skrypta na bieganie po blessy ale za 2 dni dostanę nowego kompa z i5 i już żadnego syfu w postaci wspomagaczy do Tibii nie będę ściągał;d
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)