Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DarkOrbit - Kosmiczna gra na przeglądarke
#11
Daaawno grałem. Jak odzyskam konto , to może być nawet 4 letnie. Cool
Reply
#12
To podobnie jak w CF'ie, gdzie jest niby xTrap, a mimo to ciągle znajdują się nowe haki. Są niby wgrywane patche do anty-cheat'a, ale nic to nie pomaga...
Reply
#13
Grałem, byłem dobry, pamietam chyba nawet swoje passy do P**O ale nie chce mi sie bocić Sad


*cenzura bota Cool
Reply
#14
Odzyskałem konto , ale to jest jakieś nowsze (z tego roku). Czy na start dostaje się 10k Uridium? Na konto na pewno nic nie wydałem ,a z tego co widzę , to trzeba zakupić za pieniądze.
Reply
#15
Gdyby nie ciągle nowości tylko żeby zdzierać pieniądze gra by była spoko, aż sobie wbije zobaczyć co dodali Cool
Reply
#16
Kiedyś też brzydziłem się bocenia, ale zrozumiałem, że to jedyny sposób na zarobek (bez ładowania kasy w gre)
Orzemkowy Orzemek
Tak jak zalogujesz się z pewnego linka to dostajesz 10k 3 flaki i gdzieś 10 mp1

Ogólnie zacząłem nagrywać tuta jak zrobić konto pod bocenie, ale skasowało się i pomyślałem, że mam to w dupie :C
Reply
#17
Ja się nie mogę połączyć. A jak Ci się gra znudziła , to możesz mi konto dać , bo chyba posiedzę w tym dłużej ;3
Reply
#18
E tam, od czasu do czasu sobie bota puszcze Big Grin Narazie ogarniam skylab, niech ktoś mi to wytłumaczy bo nie wiem co robic Big Grin
Reply
#19
Na M*CForum jest crack do PB Blue właśnie ma puszczonego mi Big Grin
Reply
#20
Ja miałem tam silvera na pb Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)