Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maple Story.
#1
Siema. Gra ktoś? Maple Story jest darmową grą 2D MMORPG. Nie ma ona konkretnej fabuły dla wszystkich klas, no cóż. Pierwszy raz Maple odpaliłem 4 lata temu, wtedy gra posiadała jakieś, yhh... 4 klasy? Na dodatek była bardzo, ale to bardzo trudna, aż za. Problem leżał w tym, że kasy naprawdę brakowało i nawet nie było za co potionów kupować. Cool Te czasy jednak minęły, jakiś rok temu po BB gra stała się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Początkowo w Maple występowały 4 klasy, potem szybko doszła piąta:
-Mag
-Złodziej
-Wojownik
-Łucznik
-Pirat

Klasy te mają różne rozgałęzienia w zależności od drogi którą wybierzemy. Jakiś czas później zaczęto dodawać całkiem nowe klasy, przez co jest ich teraz kilkanaście, które były jednak podobne do swoich protoplastów z kategorii Adventurer. Potem powstawały jakieś Hero, Resistance i właśnie tam znajdowały się klasy podobne do tych, lecz imho lepsze, aż za, przez co gra straciła troszeczkę swój dawny klimat, bo naprawdę, te klasy nowe wymiatają, no ćóż. W Maple sobie gram co pół roku przez jakiś miesiąc, często z nowym kontem, bo zapominam passów. Na szczęście teraz uratowałem je i zamierzam sobie niedługo tę grę znowu pobrać. Nie pamiętam dokładnie, jakie miałem postacie i jakie nicki, bo na stronie głównej Maple mi nie wyświetla ich, kojarzę tylko Bandita lowdexa i Demon Slayera, obaj coś około 50 lvla.

Kilka screenów:

_
Reply
#2
Gdy widzę te screeny to czuje się zagubiony i nie wiem co się dzieje ._.
Reply
#3
Ja grałem w AbideStory to to samo, ale łatwiejsze, mniej ludzi , szybciej lvl da się wbić. Grałem przez ok. 2 lata. Najlepszy wg. mnie jest pirat.
Reply
#4
Może linka dasz do gry? Smile*
Reply
#5
Pamiętam że w to grałem Cool Byłem Łucznikiem i przestałem grać ;c
Reply
#6
en.maplestory.nexoneu.com/Maple.aspx?PART=/Main
Reply
#7
Ja też Big Grin Nie ogarniam o co chodzi...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)