Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield Bad Company 2 - Podziel się!
#1
Witam! Otwieram temat o grze "Battlefield Bad Company 2"!

Czym jest "BfBc2"?
Battlefield Bad Company 2 przenosi rozgrywkę znaną z serii Battlefield na front next-genowych konsol i PC-tów! Walka odbywa się na 8 wielkich, otwartych mapach, a na każdej z nich trzeba stosować zupełnie inną taktykę! Nowe pojazdy, takie jak ATV (pojazd terenowy) i helikopter transportowy pozwalają na zróżnicowane taktyki dla wielu graczy. Modyfikacje, które można stosować, gwarantują najciekawsze odwzorowanie walki z wykorzystaniem pojazdów, jakie kiedykolwiek pojawiło się w grach wieloosobowych. Taktyczna rozwałka wznosi się na wyżyny, dzięki poprawkom w silniku „Frostbite”. Gracze niszczą teraz całe budynki i tworzą własne otwory strzelnicze, co sprawia, że żadna bitwa nie jest taka sama.

Co ciekawe, grać można w czteroosobowych zespołach i to w dwóch nowych trybach, walcząc ramię w ramię, by odblokować drużynowe nagrody. Przenieś się na pole bitwy i skorzystaj z wielu siejących zniszczenie gadżetów, takich jak strzała naprowadzająca w połączeniu z bazooką. Perfekcja na polu bitwy nagradzana jest szerokim wyborem odznaczeń, gwiazdek, medali oraz 50 rang wojskowych, które czekają na odblokowanie.

Zróżnicowanie jest widoczne także w ogromnym wyborze możliwych do zmodyfikowania broni i pojazdów. Dzięki 4 oddzielnym klasom postaci, 46 rodzajom broni, 15 gadżetom, 13 specjalizacjom postaci i ponad 15000 możliwych wariacji ekwipunku do odkrycia i opanowania, gracze mogą wypracować własny styl walki.


Źródło:www.battlefieldbadcompany2.com/pl/game-info


Dzielcie się swoimi osiągnięciami w singl/multi!
Dajcie screeny!
Filmiki jak gracie!

Nowy w temacie, a grasz w bfbc2? Napisz coś o swojej postaci w grze. Wzór:
Nick margo/nick bfbc2/lvl(ranga)/odblokowania na klasach/ulubiona klasa/klan.

ZAPRASZAM!!!

Quote: Gracze bfbc2:
New Godfather/YaRu32/19/szturm. all, medyk prawie all, mech. i recon tak po 40%/szturm/brak.
Raishen/ Raishenowy/26/all unlock/all class/brak
Sir Tomcio/Majka88/6/szturm .
Reply
#2
Raishen/ Raishenowy/26/all unlock/all class/brak
Reply
#3
Smile 
6lvl mam dodatek vietnam i jest o wiele lepszy niż zwykły. Cool
Trochę za duże te mapki nie lubię takich, więcej trzeba biegać niż zabijać. Tongue
Reply
#4
Music 
Sir Tomcio:
Zapraszam do korespondencji Tongue
Reply
#5
Tyle, że na razie nie gram bo mi net muli dopiero od 17. Tongue
Macie może dodatek Vietnam?
Mój nick to Majka88 Cool.
Jak nie macie klanów to zakładamy jakiś?

Sir Tomcio/Majka88/6/szturm
Reply
#6
Jestem za założeniem klanu!
Vietnam nie mam, zbieram na new kompa Big Grin i na bf'a 3 Tongue .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)