Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Don't starve - minecraft przy tym to nuda!
Lol, mam śmieszny problem. Po jakichś ~15 minutach od włączenia gry komp samoczynnie się wyłącza. Jeszcze wczoraj... było ook... daleko stąd... Sad

Edit: Dodam, że jeśli wyjdę do menu po jakichś 10 minutach i wrócę do gry to mogę grać kolejne 10 minut, co jest jeszcze dziwniejsze. Nowe techniki walki? Big Grin

__
Reply
Powiem Ci, że zdziwił mnie twój problem. Jaki masz komputer? Może się grzeje za bardzo? Patrzyłeś czy wylot powietrza nie jest zasłonięty? Może to przez przegrzanie karty graficznej ._.? Bo z ramem raczej nic.
Reply
Twój zasilacz jest za słabo ;x
Reply
Mysims:
Nie chce mi się teraz sprawdzać dokładnej specyfikacji. I3, Gtx560, ramu 8gb, o zasilaczu, płycie głównej, etc nie mam pojęcia. Ale to dziwne, bo do wczoraj wszystko było ok i gierka śmigała kilka godzin bez przerwy. Nic, może rzeczywiście sprawdzę kabelki/wiatraczek/etc, może coś się tam spsuło. Smile


Edit: Okej, sprawa rozwiązana. Kabelki poluzowane, widać siostra rano biegała po pokoju. Big Grin
Reply
ADHD mode on? Cool
Reply
Boję się domyślać. Big Grin

W sumie skoro mogę już grać to info - dzień 19, ale nie wiem jak wy to robicie, że macie tyle rzeczy. Ja się wciąż błąkam z SAURONEM mając sporo żarcia i małą bazę w jednym miejscu, ale nie umiem się osiedlić. Rady?
Reply
dzisiaj dobiłem 40 dzięn Tongue trochę zaczęło sie nudzić Big Grin
Reply
Jak już się chcesz osiedlać, to najlepiej chyba znaleźć świnki, pajęcze jaja (najlepiej te pojedyncze) i ul, żeby mieć pasiekę i pola. Skoro jedzenia Ci starcza to w sumie dobrze. Tongue
Reply
Da się coś zrobić z tymi królikami które można wyciągnąć z pułapki?
Reply
Lightbulb 
Zabić i zjeść mieczuś.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)