Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wurm Online
Odświeżam także.
Reply
Pochwalcie się waszymi osiągnięciami w grze. Smile Co zbudowaliście, co znaleźliście, co pokonaliście, jak wielki macie skill itp.
Reply
Odkopuję.

Mi, jak już wspomniałem, udało się znaleźć Jakundaf Desert, pomijając gobliny całkiem fajne miejsce, z ładnie wyposażoną i otwartą fortecą w samym środku Smile Zawędrowałem też na brzegi wyspy i przez dłuższy czas nimi wędrowałem, ale wtedy już nie grałem dla gry - grałem dla radości nawigacji przy użyciu mapy.
Jeszcze wcześniej, w czasie budowy Seaside, zabłąkałem się polując na skorpiony w las, za wielką skałą górującą nad naszą wioską, i błąkałem się w lesie. Klonowym lesie, co tylko dodało zabawy, bo klony były wtedy drzewami dość cenionymi, stety - zaatakowały mnie gobliny. Zraniony biegłem, aż dotarłem na kraniec lasu, i zobaczyłem piękną dolinę w kształcie leja, jaki powstaje w niektórych kamieniołomach. Nad tym lejem była skała, a na niej potężna i rozległa kamienna chata. Udało mi się tam wejść, to jest na skałę, i pokręciłem się w okolicy, strzelając do jakichś tam niedźwiedzi.
Oj, wiele przygód wtedy było Wink
Reply
Big Grin 
Ja utkwiłem między drzewami, jestem zbyt zraniony aby to ominąć. Z jednej strony płot, z drugiej górka ;_; Jestem we freedom harbor (czy jakoś tak) i nic nie mogę zrobić.
Reply
/suicide albo /respawn

Fritz:
Gobliny są słabe.
Reply
Zawału dostane jak te itemy stracę. Zresztą- te co pod ałeś nie działają.
Reply
Wspinaj się na górkę.
Reply
Stanima nie wystarczy. Mam 72% życia zabrane.
Reply
Sprawdź całe body w (ekwipunku) i podaj mi DMG każdej z ran. Co do setnej. Każdą ranę.
Reply
Zbieraj zioła z trawy i spróbuj się opatrzyć.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)