Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gladiatus-Temat Dyskusyjny
#1
Witam serdecznie!
W tym temacie będziemy gadać o grze Gladiatus.pl
Najlepiej piszcie świat,poziom,nick Smile
Ja się pochwalę Big Grin
Nick:Xsior
Świat:24
Poziom:28

Gladiatus: Hero of Rome to propozycja firmy Gameforge dla wszystkich internautów, którym bliskie są klimaty takich filmów jak Spartakus i Gladiator. Gra przygotowana została w konwencji darmowego, przeglądarkowego MMORPG, umożliwiając wspólną zabawę tysiącom graczy z całego świata.
Akcja Gladiatus: Hero of Rome rozgrywa się w fantastycznym świecie, wzorowanym na starożytnym Rzymie. Gracze wcielają się w role nie znających strachu gladiatorów, którzy w antycznych koloseach walczą o sławę i bogactwa.
Gra bazuje na prostym założeniu rozwoju postaci, dzięki zdobywanemu wyposażeniu oraz sukcesywnie podnoszonym współczynnikom. Kluczem do sukcesu jest zdobywanie środków, pozwalających pokryć koszty szkolenia, kupić lepszą broń lub eliksiry.
Podstawą rozgrywki w Gladiatus: Hero of Rome są pojedynki toczone z innymi graczami. W przerwach można jednak odwiedzać chociażby dom aukcyjny, sklep, warsztat alchemika czy tawernę, albo eksplorować pełne niebezpieczeństw lokacje wokół miasta. Dobrym źródłem dochodów są także różnego rodzaju misje zlecane przez bohaterów niezależnych oraz praca opłacana według stawek zależnych od posiadanego poziomu doświadczenia.
Aspekt społecznościowy w grze to przede wszystkim gildie zrzeszające gladiatorów. Mogą one toczyć między sobą wojny, co przekłada się na szansę zdobycia dodatkowego doświadczenia i złota przez graczy. Gladiatus: Hero of Rome bazuje na warstwie tekstowej, dlatego elementy graficzne (w formie obrazków) stanowią jedynie dekorację.
Warto dodać, że wzorem kilku innych tytułów z oferty firmy Gameforge (m.in. BattleKnight), twórcy zdecydowali się wprowadzić w grze dodatkową, dostępną głównie za realne pieniądze walutę – rubiny. Można za nią kupować potężniejsze przedmioty i korzystać z ułatwień.

Piszcie w komentarzach to może gildie założymy i rejestrujcie się najlepiej na s24 Smile

Rejestracja na świat 24 s24.gladiatus.pl/game/c.php?uid=39063&server=24

Super gra!Na prawdę polecam zagrać Dodgy
Reply
#2
Tematów o tej grze było kilka . Nie sądzę, że ten się utrzyma .


W grę grałem kilkakrotnie... kilka lat temu, z przerwami do dzisiejszych czasów Tongue obecnie nie mam konta... przejadły mi się gry tego typu. Wink


co do lvla, to miałem 108, 99, 76 i 66 ... ogólnie gra spoko. dobrze wspominam.
Reply
#3
Utrzyma,spokojnie Wink Big Grin
Reply
#4
Z czego co pamiętam ... na tym samym silniku kiedyś zrobili jakąś grę...bardzo podobna . Katsuro.pl

niestety ... hakerstwo i bany 3/4 ludzi zmusiło administrację Gameforge do zamknięcia . też spoko giera była ... top 1 miałem, ale usunięto grę .


tęskno mi za gierką Sad


mmorpg24.net/images/katsuro/1.JPG
mmorpg24.net/images/katsuro/4.JPG
Reply
#5
Grałem,często ;[
Reply
#6
Noo... straciłem top 1 i sporo real kasy Cool
Reply
#7
No widzisz,takie życie Big Grin
Reply
#8
Zacząłem grać Wink Na servie 25. Jakby ktoś tam grał to prosiłbym o jakąś pomoc Wink
Reply
#9
Question 
Gram na 20 serwie 48lvl
s20.gladiatus.pl/game/index.php?mod=player&p=58832 słabe staty bo już mi się znudziło ale nie oddam nikomu konta więc nie proście. Na koncie paczka 60k złota i 12 rubinów.
Reply
#10
To ładnie,a konto nie jest złe Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)