Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolfteam-DE, PL
#1
Witam moi drodzy, otwieram tym razem ten temat aby gracze Wolfteam´a równali swoje miejsce w rankingu jak i zapraszali się do klanów itp. Ale chodzi mi także o zachęcenie do gry. Na wstęp powiem, iż gra wciąga i zawiera składniki do wywoływania adrenaliny. To jest neutralna gra FPS, Shooter SCI-FI! W grze nie chodzi o nudne Wilki, tylko o zabijanie z broni i o ataku powierznym jak i sanitarnym. Ta gra zawiera w sobie wiele potenciału więc warto zagrać.

Opis:
Wolf Team to dynamiczna gra MMOFPS w trzech wymiarach – to pierwszy tytuł, który poza grą standardowo uzbrojonym żołnierzem, oferuje graczowi możliwość transformacji w zabójczego drapieżnika. Od wyboru formy, w której gracze stoczą zaciekłe walki, zależy bardzo wiele. Żołnierze, posiadający w arsenale wymyślne narzędzia do zamiany ludzi w trupy, zdecydowanie lepiej radzą sobie na otwartych przestrzeniach, czy
w starciach na dystans. Wilki natomiast – szybsze i silniejsze od ludzi – to prawdziwe maszyny do walki wręcz. Która opcja pasuje do Twojego stylu gry?

Możliwość wcielenia się w wilka lub człowieka oznaczają nie tylko różne style walki, lecz także niespotykany nigdzie indziej element strategii, jaką gracze mogą obrać w Wolf Team. Takich możliwości nie ma w innych strzelankach! Gracze nie muszą się już martwić brakiem amunicji. Nawet z pustym magazynkiem nie pozostaną bezbronni, bo jako wilk mogą wspinać się na ściany i napadać na przeciwnika w najmniej oczekiwanym momencie. To nie wszystko! O ile mutacje w wilka nie są naukowo wyjaśnione, wiadomo, że są wyjątkowo potężne. Niektóre tryby rozgrywki oferują możliwość mutacji w najbardziej wyszukane wilcze postacie, takie jak duch. Przyjmując tę formę, gracze pozostaną niewidzialni dla przeciwników!


Wolf Team to wiele zróżnicowanych trybów rozgrywki – od tradycyjnego Deathmatch, po Przejęcie Bazy –
a każdy z nich silnie uzależniający! Niezależnie od tego, który tryb wybierzesz, Twoja postać z czasem będzie się rozwijać i awansować na nowe poziomy, a to oznacza coraz to nowe bronie do wyboru!

Krótka charakterystyka gry:
Dynamiczne FPS
Walki do 16-tu graczy w jednej grze
Szeroki asortyment nowoczesnej broni
Różne style walki: na dystans i w ścisłym zwarciu, dzięki przemianie w wilka
Rozwój postaci
15 map o różnym ukształtowaniu i rozmiarze
7 ekscytujących trybów jak Death Match, Zniszczenie czy Przejęcie Bazy+

Moja nazwa to Kagawa na Polskim i na Niemieckim [DE] to :Kamilk

Jop, to jak. Link do pobrania!
pl.wolfteam.aeriagames.com/download
Wszystko darmowe!


A więc dzielcie się swoimi Headshotami i wynikami. Miłej zabawy!
//CzF


Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)