Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O grze - krótko, acz treściwie.
#21
BTW. Kiedy ostatnio widziałes tutaj Angie? Big Grin Tutaj własciwie nie wchodzi żaden mod poza Ramonką, ale i tak za sprawą nadmiernych zgłoszeń.
Reply
#22
Ee... dawno. Cool Właśnie dlatego napisałem, ten dział został pogrzebany żywcem.:c
Łowca Drexenus:
Nie pochlebiaj sobie.Big Grin
Imiennie wymieniłem tylko Harloka, to ikona idiotyzmu w off-topie. Big Grin
Reply
#23
Gracze " premium" z sł wcale nie są jakoś strasznie uprzywilejowani. Popatrz sobie na każdą inną grę, gdzie bez premium w ogóle nie istniejesz. Tu jest to bardzo ograniczone. To samo z kulturą. Zawsze w Gra była masa chlewu, ale w każdej innej grze jest to dużo większy odsetek graczy niż w margo. Administracja ma kontakt z graczmi, banuje dużo ludzi psujących klimat gry, a nie jak w jakiś metinach itp. To gimnazjum i podstawówka wyznacza nowe trendy w internecie i nawet jeśli coś jest w ogóle nie dla nich, to będą największą grupą odbiorców, trzeba się z tym pogodzić, poszukać sobie kolegów do wspólnego pisania w ithan i tyle.
Dzieciaki z papierochami to nie problem Gra, tylko szpanerów z gimnazjum, którzy wrzucają takie zdjęcia na fb, a potem są na jakiś wiochach, kwejkach itp.Więc nie wiem czemu z tym ostatnim piszesz na forum Gra
A tak btw. to zły dział ._.
Reply
#24
Co mnie obchodzi jak grałaś przez te 1800 zakichanych dni? Marnuj sobie dalej życie, ale z OT wyjdź.
Reply
#25
POLAĆ.
Reply
#26
Masz rację. Wyjdę z OT, ponieważ coraz bardziej uświadamiam sobie, że takie dzieciaczki jak Ty z dnia na dzień coraz bardziej tracą móżdżek, który i tak przesiąknięty jest do cna głupotką.
Reply
#27
Nie traci móżdżku, tylko potrafi przeczytać na stronie forum że OffTopic to dział poświęcony wszystkiemu poza grą Gra. Do RO jak chcesz się pożalić, OT to nie takie miejsce ;cAczkolwiek Twój malutki móżdżek przepełniony do cna głupotką zapewne tego nie pojmie, zatem śmiem Panią uprzejmie przeprosić i jednocześnie zaapelować by droga Pani dzieciaczek powolutku i bezboleśnie, wymazując wszystkie złe wspomnienia z tym działem związane, opuściła OT Cry
Reply
#28
(2013-01-03, 09:11:09)Agatha Wrote: Masz rację. Wyjdę z OT, ponieważ coraz bardziej uświadamiam sobie, że takie dzieciaczki jak Ty z dnia na dzień coraz bardziej tracą móżdżek, który i tak przesiąknięty jest do cna głupotką.
Reply
#29
I co z tego że wszędzie coś za sł? Administracja też musi zarobić coś dla siebie a Tobie nikt nie każe wydawać sł, jeżeli chcesz to kupisz jeżeli nie to nie. Są co roku eventy świąteczne a że jakieś skrzaty, elfy czy smerfy sprzedają za walutę łez to uważam zakup owych przedmiotów za podziękowania adminom za pracę w jaką włożyli w evencik. Póki co nie ma czegoś w stylu "nagrode za event możesz jedynie kupić za sł" a nagrody są pocieszające naprawdę. W każdej grze mmo jest sklep w którym można zakupić coś za prawdziwą walutę. Taki Metin gdzie są smocze monety, Gladiatus rubiny itd. Administracja nie kładzie nacisku na graczy aby oni wydawali prawdziwe pieniądze na gre. Znam takich +100lvl którzy nigdy nie wydali na Margo ani 1zł. Ale i znam również tych którzy włożyli wkład +5k zł i żadna krzywda się nie stała. Administracja musi opłacać serwery itd.
Co do tematu o masturbacji to również jestem zniesmaczony tym tematem bo kogo to obchodzi co i w jaki sposób to robi, równie dobrze mógłby powstać temat " straciłam dziewictwo z kim i jakie wrażenia" itp.
Brak kultury jest nie tylko na forum lecz i w grze-na czacie gdzie dzieci nie umiejące napisać "że, lub, handel" itp. Powinny być karane przez mc bo naprawdę gra odrzuca od siebie przez takie osoby...


mmmoooo nie uprzywilejowani Ci z sł? Nie żartuj a KB? Trzeba wydać chyba 2k sł aby nim zostać, to główny warunek, jest wielki przywilej bo jesteś w kb, piszesz innym kolorem na forum, masz fajne outy i błogo pod ręką przez co zdobywasz więcej kumpli oraz wejściówki na priv świat bo potrzebują kb i to bez problemu.
Reply
#30
Czaje że możesz mieć okres i wgl. No ale...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)