Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O grze - krótko, acz treściwie.
#1
Na wstępie chciałabym oznajmić, że niedawno minęło 5 lat, odkąd pierwszy raz zalogowałam się w grze, więc wszelkie posty w stylu: "masz niski poziom, nie znasz się" (i podobne) traktuję jako bezpodstawny zarzut.

Dokładnie 1832 dni temu założyłam konto, co pozwala mi na wysnucie pewnych wniosków/ocen dotyczących Gra. Już na początku stwierdzam, że jest coraz to gorzej. Dlaczego? Już tłumaczę.

Po pierwsze Smocze Łzy, wszędzie Smocze Łzy. Większość atrakcji, jakie mają miejsce ostatnio są związane z właśnie tą "wirtualną" gotówką, co oczywiście neguję. Może nie byłoby to dla mnie takie złe, gdyby nie wspomnienia. Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu wspomniane Łzy służyły do kupna pokoju, zamiany na gotówkę, której używa się w grze, kupna stroju, itd. Natomiast teraz wszystko zaczęło być płatne.
Gdzieś około 2 lat wstecz (tak sądzę, być może wcześniej) twórcy przedstawili graczom koszty gry, po tym, jak wystąpił mamy "protest" przeciwko całej sytuacji ze Smoczymi Łzami. Osobiście rozumiem, że wszystko musi przynosić zyski, zwłaszcza kiedy się nad czymś dużo pracuje, ale gdzieś jest granica. Wnioskuję, że użytkownicy opłacający grę są bardziej uprzywilejowani, niż "reszta świata".

Po drugie kultura. A dokładniej - brak kultury. Jeszcze niedawno wchodziłam na forum z przyjemnością. Było ciekawie, zabawnie, czasem wręcz chciało się czytać wszystko po kolei. A teraz? Tematy o masturbacji, nudzie w szkole, tablecie za 550zł z trzema kamerami, zdjęcia dzieci z papierosami, itd. Tych "itd." może być dużo, ale wolę oszczędzić sobie i Wam wyobrażeń. Z graczami jest gorzej niż źle. Wszelkie posty/tematy świadczą jedynie o Waszej infantylności i o tym, jak bardzo sami się pogrążacie. Czy naprawdę myślicie, że jesteście "fajniejsi", kiedy wstawiacie zdjęcia z dymem ze szkoły, kiedy odpowiadacie "zwal sobie" lub też kiedy rozmawiacie o sprawach intymnych? Pisałam już o tym i napiszę jeszcze raz - takie zachowanie jest żałosne i nikomu rozsądnie myślącemu nie imponuje. Życzę Wam, żebyście w końcu przejrzeli na oczy i zobaczyli, jak bardzo niektóre tematy pokazują Waszą głupotę.

Na zakończenie chciałabym podziękować wszystkim, dzięki którym polubiłam Gra, a których już nie ma. Dołączam też wyrazy współczucia wszystkim, którzy muszą spoglądać na marne posty/tematy na forum, które są zdominowane przez coraz to bardziej żałosne dzieci (mam na myśli ich stricte infantylne zachowanie).
Chciałabym mieć nadzieję, że moje słowa do kogoś trafią ale czytając wypowiedzi większości graczy - już nawet na to nie liczę. A szkoda...
Dla tych, którzy tak bardzo pragną mnie obdarować minusem (co nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia), zamieszczam przesłanie. Krótko i na temat. Pozdrawiam i dziękuję za te 1832 dni. Wink
http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths (piosenka ze spektaklu "Tuwim dla dorosłych")
Reply
#2
To jest off topic tu się nie rozmawia o Gra!
Reply
#3
Poruszyłam temat tabu? To straszne!
Reply
#4
Wiem! masakra, nie?
Reply
#5
I tak nic nie zdziałasz.
Trochę masz racji a trochę nie, pozdro.
Reply
#6
Ciężko spodziewać się czegoś innego, jak połączyć grę, której targetem są młodzi ludzie i dojrzałość części polskich gimnazjalistów Smile
Reply
#7
RO albo karczma.

Atdown Pozdrawiamy Smile zapodaj.net/images/6ed3c0fb2675e.jpg
Reply
#8
Do karczmy lepiej nie. Tam się nie da nawiązac rozmowy.
Reply
#9
Podpisuję się pod tym i żałuję, że dzięki nim gra stała się kompletnie inna. Niesmaczna wręcz.
Reply
#10
Bardziej pasuje do RO, a co to treści posta to zgadzam się.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)